Generalna Izba Doradztwa Europejskiego

sławek_opoczno

Re: Generalna Izba Doradztwa Europejskiego

Postautor: sławek_opoczno » pt wrz 18, 2015 1:21 pm

HA! A ja dotalem wlasnie patyki na moją na moją nową firme. dziekuje calemu zespolowi Generalnej Izby Doradztwa Europejskiego. bez was by sie ni udalo. dzieki i polecam innym zdecydowanie!!!

admin
Site Admin

Postautor: admin » pt wrz 18, 2015 1:42 pm

Romanpolak

Postautor: Romanpolak » pn gru 14, 2015 5:55 pm

Właśnie dziś dowiedziałem się, że przeszedłem w konkursie do kolejnego etapu. A to w dużej mierze dzięki pani Kasi z Generalnej Izby Doradztwa Europejskiego. Mam nadzieję, że dalej też będzie ok i może kasa się sypnie już na święta :)

Póki co mogę powiedzieć jedno Generalna Izba Doradztwa Europejskiego to zaufany partner!

elegance

Postautor: elegance » pn sty 11, 2016 5:18 pm

Roman i jak? Bo ja jestem po pierwszym etapie tego konkursu (pozytywnie). Współpracuję z panią Moniką z Generalnej Izby Doradztwa Europejskiego. Jestem ciekaw czy Ty masz już jakieś informacje?

ja2

Postautor: ja2 » pn sty 18, 2016 2:17 pm

Dokładnie jak napisał Sławek. Czasem trzeba poczekać bo być może konkursy na Twój projekt są rzadko (może tylko raz w ciągu całej perspektywy?). Poproś żeby Cię połączyli bezpośrednio z osobą, która przygotowuje wnioski- tam mają największą wiedzę. Generalna Izba Doradztwa Europejskiego to jeden z najbardziej profesjonalnych podmiotów pozyskujących kasę dla przedsiębiorców jaki znam. Oni zarabiają na tym, że wnioski przechodzą, z 250 zł by się raczej nie utrzymali. A swoich spraw trzeba pilnować. Czekanie na odpowiedź na maila 3 miesiące (może nie doszedł?!) i wpisywanie nagan na forum, jest mówiąc delikatnie niefrasobliwe.

doro-tka

Postautor: doro-tka » pn lut 08, 2016 4:05 pm

znalazłam coś takiego o Generalnej izbie:

http://nowypolskiprzedsiebiorca.blox.pl ... -Izba.html

colin

Postautor: colin » sob mar 12, 2016 7:04 pm

lebiockyy

Postautor: lebiockyy » wt sty 22, 2019 7:47 pm

2 dni temu dostałem decyzję w związku z otrzymaniem dotacji. Szczerze polecam tą firmę! Dość długo to trwało ale finalnie się udało, poleciłem moim znajomym dotychczas też są zadowoleni!

Wróć do „Firmy doradcze”