otrzymałem dotację

Uzyskałeś dotację? Pochwal się na co i jak Ci się to udało. Czy pomagał Ci zewnętrzny podmiot? Twoje wskazówki mogą okazać się bezcenne dla innych użytkowników.
erwin

otrzymałem dotację

Postautor: erwin » pn maja 04, 2015 1:01 pm

Kilka miesięcy temu, dzięki analitykom z Generalnej Izby Doradztwa Europejskiego otrzymałem dotację na otwarcie działalności gospodarczej. Pochodzę z Podkarpacia z okolic Rzeszowa i myślałem, że Unia o nas zapomniała, a tu proszę. Telefon od konsultanta z GIDE, później rozmowy z analitykami, analizy, ustalenia i... udało się! 20 000 zł żywej gotówki na start mojego biznesu.

AN90

Re: otrzymałem dotację

Postautor: AN90 » pn maja 04, 2015 1:05 pm

Ooo :) to super, właśnie zaczęłam współpracę z GIDE? W takim razie Twoja sytuacja mnie podbudowała :) jestem z Mazowieckiego, mam nadzieję, że o nas też nie zapomną :)

erwin

Postautor: erwin » śr maja 13, 2015 1:24 pm

Sorry, że dopiero teraz odpisuję, straszny nawał roboty w mojej nowej firmie powoduje, że nie mam czasu tu zaglądać. Mam nadzieję, że Ty też niedługo będziesz tak zarobiona. Zapytaj analityków, w jaki sposób najlepiej jest doinwestować Twój biznes. Powodzenia!

AN90

Postautor: AN90 » pt maja 29, 2015 8:42 am

Erwin, a po jakim czasie fizycznie wypłacili Ci pieniądze?

jacekmat3

Postautor: jacekmat3 » ndz lut 21, 2016 11:54 pm

Planuję zaryzykować, tylko że, nie mam wkładu własnego i nie wiem co dalej, czy to przejdzie?

Wróć do „Uzyskałem dotację!”