Wiadomości z Lublina

Polska zmienia się nie do poznania dzięki dotacjom z Unii. Ale dofinansowane są także obiekty infrastruktury i użyteczności publicznej. Podzielcie się swoimi informacjami.
kokon321

Wiadomości z Lublina

Postautor: kokon321 » czw maja 28, 2015 3:08 pm

Ja jestem z okolic Lublina i tu dzięki UE robi się naprawdę pięknie. Tak w skrócie o Europejskich Projektach Lublina:
Europejskie Projekty Lublina to zbiór projektów Miasta Lublina, zrealizowanych przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej oraz innych zewnętrznych źródeł finansowania. Nasze miasto od lat plasuje się w czołówce najbardziej aktywnych w aplikowaniu o unijne pieniądze. Program pozyskiwania środków finansowych na rozwój miasta jest prowadzony konsekwentnie od początku pojawienia się takich możliwości, przez trzecią już kadencję samorządu i dzięki temu możliwe było stopniowe wprowadzanie zmian przeobrażających Lublin w nowoczesne miasto europejskie.
Łączna wartość wsparcia uzyskanego przez Lublin na realizację inwestycji w okresie programowania 2007-2013 do chwili obecnej to ponad 1 580 000 000 PLN!!!

PRB41

Re: Wiadomości z Lublina

Postautor: PRB41 » czw maja 28, 2015 4:47 pm

No może, ale co i tak wole do Angli jechać. Nie ma tego co unas. Da się zarobić, a co mi tam że autobus czy droga z unii lepsza.

kokon321

Postautor: kokon321 » pt maja 29, 2015 8:32 am

Co ty bredzisz chłopie? Może i w Anglii się lepiej zarabia i co z tego? Tzn, że Unia jest zła mimo, że jej pieniądze płyną strumieniem do Polski (w której może i zarabia się mniej niż w GB). Zastanów się człowieku, zanim coś stworzysz. :|

kompletny34

Postautor: kompletny34 » pn sty 11, 2016 5:21 pm

Słyszałem, że nasze nowe władze w mieście mają możliwości pozyskania mocniejszych dofinansowań, dobrze! Też w kraju zmieniła się władza, więc może na naszej ścianie wschodniej coś się ruszy. :D

Wróć do „Unia w naszej okolicy”